Aydın Osmaniye Gazetesi

Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler

Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecekler

Tarih 13Temmuz2019, 09:38 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Kenan Karık Kick Boks Spor Kulübü sporcuları, Macaristan’da yapılacak Avrupa Gençler Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Osmaniye Kenan Karık Kick Boks Spor Kulübü sporcuları, Macaristan’da yapılacak Avrupa Gençler Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Şampiyonada, Türkiye’yi 74 kiloda Burhan Karık ve 63 kiloda Ferit Özdemir Milli Takım sporcusu olarak temsil edecekler.

Milli Takım Antrenörü Kenan Karık, yaptığı açıklamada, “01-07 Temmuz 2019 tarihleri arasında Erzurum' da yapılan  Türkiye Büyükler, Gençler, Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonasından  yine büyük bir başarı ile döndük. Yani başarı geleneğimiz bozulmadı. 2 birincilik kazandık. Türkiye Şampiyonasında başarılı sonuçlar alan sporcularımız Aybüke Kılınç, Ayça Sarıca, Zeynep Demir, Uğur Selçuk Öner ve Mustafa Berat Kaya  ise 2020 yılında  yapılacak olan AVRUPA KUPASINDA ülkemizi temsil etmeye hak kazandılar. Müsabakalar sonucu birinci olan sporcular, Türkiye’de yapılacak Dünya Şampiyonası'nda ve Macaristan’da gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye’yi temsil edecekler.”

Kenan Karık, “Türkiye Şampiyonasında başarılı sonuçlar alan sporcularımız Aybüke Kılınç, Ayça Sarıca, Zeynep Demir, Uğur Selçuk Öner ve Mustafa Berat Kaya  ise 2020 yılında  yapılacak olan AVRUPA KUPASINDA ülkemizi temsil etmeye hak kazandılar” dedi. Haber Merkezi  

Bu haber 132 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas cadd...

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak Osmaniye’de Anadolu Gençlik Derneği (ADG) tarafından Siyer-i Nebi Yarışması düzenleneceği bildirildi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU