Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
İçme suyu şebekesi sabote edildi

İçme suyu şebekesi sabote edildi

Tarih 13Temmuz2019, 09:38 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Yenifarsak (Tespi) köyünden geçen şebeke suyu borusu sabote edilerek patlatıldığı bildirildi.

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Yenifarsak (Tespi) köyünden geçen şebeke suyu borusu sabote edilerek patlatıldığı bildirildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan belediye yetkilileri “Yaz mevsimi dolayısıyla ilçemizde insanların suya en çok ihtiyaç duyduğu şu aylarda, kimliği belirsiz, gözü dönmüş vicdansız kişi yada kişilerce içme suyumuzun 200’lük borusu kesici aletlerde kesilerek ve de tahrip edilerek ilçemizde kısa bir süre su sıkıntısı yaşanmasına neden olunmuştur. Düziçi belediyesi sular idaresi personellerimiz kısa sürede kaçağı tespit ederek kesilen ve tahrip edilen boruları kelepçe ile tamir etmiş ve sorun çözülmüştür. Bizim vatandaşlarımızdan ricamız, bölgede ıssız yerlerde şüpheli kişiler gördüklerinde kolluk kuvvetlerine bilgi vermeleridir. Çünkü suya yapılan sabotaj bu dönemde tamamen vicdansızlıktır” şeklinde konuştular.  Haber Merkezi


Bu haber 119 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas cadd...

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak Osmaniye’de Anadolu Gençlik Derneği (ADG) tarafından Siyer-i Nebi Yarışması düzenleneceği bildirildi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU