Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
İçme suyu şebekesi sabote edildi

İçme suyu şebekesi sabote edildi

Tarih 13Temmuz2019, 09:38 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Yenifarsak (Tespi) köyünden geçen şebeke suyu borusu sabote edilerek patlatıldığı bildirildi.

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Yenifarsak (Tespi) köyünden geçen şebeke suyu borusu sabote edilerek patlatıldığı bildirildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan belediye yetkilileri “Yaz mevsimi dolayısıyla ilçemizde insanların suya en çok ihtiyaç duyduğu şu aylarda, kimliği belirsiz, gözü dönmüş vicdansız kişi yada kişilerce içme suyumuzun 200’lük borusu kesici aletlerde kesilerek ve de tahrip edilerek ilçemizde kısa bir süre su sıkıntısı yaşanmasına neden olunmuştur. Düziçi belediyesi sular idaresi personellerimiz kısa sürede kaçağı tespit ederek kesilen ve tahrip edilen boruları kelepçe ile tamir etmiş ve sorun çözülmüştür. Bizim vatandaşlarımızdan ricamız, bölgede ıssız yerlerde şüpheli kişiler gördüklerinde kolluk kuvvetlerine bilgi vermeleridir. Çünkü suya yapılan sabotaj bu dönemde tamamen vicdansızlıktır” şeklinde konuştular.  Haber Merkezi


Bu haber 87 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı Düziçi’nde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU