Aydın Osmaniye Gazetesi

Jandarma, 180.kuruluş yıldönümünü kutluyor

Jandarma, 180.kuruluş yıldönümünü kutluyor

Tarih 21Haziran2019, 10:04 Editör Ali CİHANGİR

Jandarma teşkilatının 180.kuruluş yıldönümü kutlandı Jandarma Teşkilatı'nın 180. kuruluş yıl dönümü, Düziçinde düzenlenen Etkinlikle kutlandı.

Jandarma teşkilatının 180.kuruluş yıldönümü kutlandı Jandarma Teşkilatı'nın 180. kuruluş yıl dönümü, Düziçinde düzenlenen Etkinlikle kutlandı.
Haruniye Reşit Parkında Araç Kortejiyle başlayan Etkinlikte konuşan Düziçi ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Esen, Jandarma Teşkilatı'nın kuruluşunun 180'inci yıl dönümünü gururla kutlamanın onur ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Türkiye Cumhuriyeti Jandarmasının, kurulduğu günden bu yana günlük yaşamın her anında, ülkenin her noktasında, gece gündüz, sıcak soğuk, yağmur çamur demeden halkın hizmetinde olduğunu ifade eden ESEN, şunları kaydetti:
"Teşkilatımız bölünmez bütünlüğümüzün korunması, milletimizin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle ulusumuzun her zaman takdirini kazanmıştır. Jandarma Genel Komutanlığı personeli olarak bizler, milletimizin bize olan bu teveccühünün bilincinde hareket ederek, var olan bu güven ve sevgi bağını korumak, perçinlemek ve daha da güçlendirmek azim ve kararlılığındayız. Jandarma, üstün vazife anlayışı, sarsılmaz disiplini, etkili ve gerçekçi eğitimi, yüksek fiziki ve moral gücü ile kutsal vatan topraklarımız üzerinde görev yaptığı her noktada Türkiye Cumhuriyeti'nin gücü ve teminatı olmuştur. Kahramanca, canı pahasına her türlü zor koşullarda en zor arazi kesimlerinde teröristle mücadele eden Jandarma, Emniyet Teşkilatımız ve diğer Kurum ve Kuruluşlarla tam bir koordine içinde milletinden aldığı destekle fedakarca görev yapmaktadır."
Etkinlik, çevre ilçe ve ilden gelen askeri araçlar ve askeri personeller ile Düziçinde şehir turu yapmasıyla sona erdi. Haber MErkezi

Bu haber 167 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas cadd...

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak Osmaniye’de Anadolu Gençlik Derneği (ADG) tarafından Siyer-i Nebi Yarışması düzenleneceği bildirildi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU