Aydın Osmaniye Gazetesi

İl ikincisi öğrenciden kaymakama ziyaret

İl ikincisi öğrenciden kaymakama ziyaret

Tarih 21Haziran2019, 10:03 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’de ‘Memur-Sen/ Eğitim Bir Sen Şubesinin düzenlediği Liseler arası ‘Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi’ Ödül Töreni kapsamında çok sayıda yazılan kompozisyon arasında Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinden İl İkincisi olan Nazife Bulanık, Kaymakamı Furkan Taha Türkmenoğlu’nu ziyaret etti.

Osmaniye’de ‘Memur-Sen/ Eğitim Bir Sen Şubesinin düzenlediği Liseler arası ‘Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi’  Ödül Töreni kapsamında çok sayıda yazılan kompozisyon arasında Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinden İl İkincisi olan Nazife Bulanık, Kaymakamı Furkan Taha Türkmenoğlu’nu ziyaret etti.
Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdür Hacı Dinler, Memur-Sen/ Eğitim BirSen İlçe Temsilcisi İsmail Türkmenoğlu, Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Serdar Sevmez ve dereceye giren öğrencinin Babası eşlik etti.
Ziyaret esnasında Nazife Bulanık ile bir süre sohbet eden  kaymakam Türkmenoğlu,  kendisine göstermiş olduğu başarıdan dolayı hediye takdim etti ve başarılarının devamını diledi. Haber MErkezi

Bu haber 95 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak

Doğal ürünler işyerinde satışa sunulacak Kadirli’de damak tadına hitap edecek Bizim Ovadan doğal ürünler şarküteri, kahvaltılık ve gıda ürünleri Sumbas cadd...

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak

AGD Siyer-i Nebi yarışması yapılacak Osmaniye’de Anadolu Gençlik Derneği (ADG) tarafından Siyer-i Nebi Yarışması düzenleneceği bildirildi.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU