Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare

Başkan Kara, Bahçeli Bulvarını görüyor mu?

Tarih 13Haziran2019, 17:59 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’de Devlet Bahçeli Bulvarı’nın birinci etabındaki yolda bozulan parke taşları adeta kazalara davetiye çıkartıyor.

Osmaniye’de Devlet Bahçeli Bulvarı’nın birinci etabındaki yolda bozulan parke taşları adeta kazalara davetiye çıkartıyor.

Bulvarda engebeli arazide gider gibi seyreden araçların sürücüleri kaza yapmamak için büyük bir mücadele veriyor.

Sürücülerin bozuk parke yol sebebiyle yaşadığı sorunları kamuoyu ile paylaşmak adına haber yapan ve sosyal medyada vatandaşların taleplerini dillendiren basın mensuplarına karşılık Osmaniye Belediyesi yetkililerinin bu duruma seyirci kaldığı gözlemleniyor.

Kentte araç trafiğinin en yoğun olduğu Bahçeli bulvarının birinci etabında parke yolda eğilmeler ve çukurların oluşması araçların zarar görmesine, sürücülerin direksiyon hakimiyetini kaybederek kaza yapmasına sebep oluyor.

Bahçeli Bulvarının diğer etaplarında da yer yer görülen çökme ve bozuklukların olduğunu dile getiren sürücüler, Osmaniye Belediyesine bu çilenin ne zaman biteceğini soruyor.

BAŞKAN KARA, ORALI BİLE DEĞİL!!!
Bozuk parke yol sebebiyle sürücülerin sorunlar yaşamasına, basın mensuplarının bu yaşanan sorunları haber yaparak gündeme getirmesine rağmen Osmaniye Belediyesi’nin konuya ilgisiz kaldığı gözlemleniyor.

Sosyal Medyada, parke yol haberlerine tepki yorumları yağdıran vatandaşlar, belediye yetkililerini göreve davet etti. Haftalardır gündeme gelen bozuk parkelere rağmen Belediye Başkanı Kadir Kara’nın “oralı” dahi olmaması da yine sosyal medyada alay konusu oldu.

Belediye Başkanının vurdumduymaz olmaması gerektiğini dile getiren vatandaşlar, halkın ve kamuoyunun sesine kulak vermesi ve gerekeni yapması için Başkan Kadir Kara’yı göreve davet etti. Haber Merkezi
Bu haber 165 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Başarının yolu istikrarlı çalışmaktır

Başarının yolu istikrarlı çalışmaktır Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, merkeze bağlı Çona Nurdağ İlkokulu Ortaokulu ve Issızca köyünde buluna...

Beyaz altın diyarına, kırmızı altın projesi

Beyaz altın diyarına, kırmızı altın projesi Bahçe Ziraat Odası ile Ceyhan İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün ortak projesi kapsamında Ceyhan'ın Sarımazı Beld...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU