Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
112 Acil Sağlık Hizmetleri Türkiye’de birinci

112 Acil Sağlık Hizmetleri Türkiye’de birinci

Tarih 17Nisan2019, 09:37 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Sağlık-Sen Şubesi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Mehmet Cingöz’e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Osmaniye Sağlık-Sen Şubesi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Mehmet Cingöz’e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Şube Başkanı Çenet, ziyaretinde yaptığı açıklamada, kentte 112 Acil Sağlık Hizmetleri biriminin performansının ülke genelinde birinci sırada yer aldığını belirtti.

Başarılarının devamını dileyen Çenet, “İl Sağlık Müdürlüğümüz Türkiye genelinde 112 Acil Sağlık Hizmetleri performans kriterlerinde 2 ay üst üste birinci gelmiştir. Bu konuda üstün hizmetlerinden dolayı başta İl Müdürümüz Hasan Öznavruz’a, Sağlık Hizmetleri Başkanı Mehmet Cingöz'e, başkan yardımcısı Mehmet Bahar’a, Şube müdürü Ökkeş Yıldız beye 112 komuta başhekimi Yasin Güngör’e ve esas bu konuda gece demeden gündüz demeden 7/24 saat görev yapan acil sağlık hizmetleri çalışanlarımıza Sağlık Sen Osmaniye şubesi olarak çok teşekkür ediyor, performansının ve başarılarının devamını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Çenet, başarılı çalışmalarından dolayı Cingöz’e hediye takdim etti. Ümit KAHRIMAN  

Bu haber 53 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meyve ağaçlarında aşılama kursu sürüyor

Meyve ağaçlarında aşılama kursu sürüyor Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile “Meyve Ağaçlarında...

Ticaret Borsasından, Yeşildemir ve Kaynar’a ziyaret

Ticaret Borsasından, Yeşildemir ve Kaynar’a ziyaret Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, Ellek ve Yarbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Abbas Yeşilemir ve Mustafa Kaynar’a...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU