Aydın Osmaniye Gazetesi

Sendika yetkilileri Albak’ı ziyaret etti

Sendika yetkilileri Albak’ı ziyaret etti

Tarih 17Nisan2019, 09:36 Editör Ali CİHANGİR

Türkiye Kamu Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı ile TÜRKAV Genel Başkanı Müdürü Aydın Albak’ı ziyaret etti.

Türkiye Kamu Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı ile TÜRKAV Genel Başkanı Müdürü Aydın Albak’ı ziyaret etti.
Türkiye Kamu Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Ali Talip GEYLAN ile TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ, Türk Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Selahattin DOLGUN, TÜRKAV Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abit ÖZTÜRK ve yönetimi, Türkiye Kamu Sen Osmaniye İl Başkanı ve Türk Eğitim Sen Osmaniye Şube Başkanı Ahmet KANDEMİR, TÜRKAV Osmaniye Başkanı Çağrı HÖRMET, Türk Sağlık Sen Osmaniye Şube Başkanı Fatih ÜSTÜNER, Türk Büro Sen Osmaniye Şube Başkanı Beyazıt ASLAN ve beraberindeki heyet ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak’a ziyarette bulundular.
Müdür Aydın ALBAK, Türkiye Kamu Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Sayın Ali Talip GEYLAN ve TÜRKAV Genel Başkanı Sayın Ebubekir KORKMAZ’a ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Haber Merkezi

Bu haber 80 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı Düziçi’nde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU