Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Bakım, onarım hedeflerini başarıyla gerçekleştirdiler

Bakım, onarım hedeflerini başarıyla gerçekleştirdiler

Tarih 17Nisan2019, 09:36 Editör Ali CİHANGİR

Toroslar EDAŞ 2019’un İlk Çeyreğinde Osmaniye’de Bakım, Onarım ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi.

Toroslar EDAŞ 2019’un İlk Çeyreğinde Osmaniye’de Bakım, Onarım ve Yatırım Hedeflerini Başarıyla Gerçekleştirdi.

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının ilk çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de yılın ilk çeyreğinde de müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yine başarılı çalışmalara imza attı.

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de hizmet verdiği 2211 trafo ve 6724 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Osmaniye için Kadirli, Merkez, Düziçi ve Bahçe ilçelerinde 1106 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, 1,6 Km’lik hattın da bakımını yaptı. Ayrıca kentte 5 pano, 21 trafo ve 7 dağıtım merkezinin de bakımı yapıldı.

Toroslar EDAŞ, sektörün pazar dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Osmaniye’de hizmet verdiği 233 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 4 Km’lik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri kentte 275 yeni aydınlatma armatürünün montajını da gerçekleştirdi. Ayrıca yeni 3 elektrik panosu ve 2 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2019 yılının ilk çeyreğinde koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.  Haber merkezi

Bu haber 86 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu

Osmaniyeli 15 Temmuz’da tek yürek oldu Osmaniye’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, yürüyüş düzenlendi.

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı

Düziçi’nde 15 Temmuz Sergisi açıldı Düziçi’nde "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma" etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açıldı.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU