Aydın Osmaniye Gazetesi

OKÜ, İpek yolu kariyer fuarına katılıyor

OKÜ, İpek yolu kariyer fuarına katılıyor

Tarih 14Şubat2019, 09:58 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin (OKÜ) İpekyolu Kariyer Fuarı'na paydaş üniversite olarak katkı sağlayacağı bildirildi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin (OKÜ) İpekyolu Kariyer Fuarı'na paydaş üniversite olarak katkı sağlayacağı bildirildi.
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde, Gaziantep Üniversitesi’nin öncülüğünde OKܒnün de dahil olduğu 10 paydaş üniversitenin katılımıyla bölgesel kariyer fuarı Gaziantep’te yapılacak.
11-12 Nisan 2019 tarihleri arasında Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan bu etkinliğin adı ‘İpekyolu Kariyer Fuarı’ olarak belirlenmiş olup, ilk bölgesel toplantısı Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür’ün başkanlığında Gaziantep Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Proje Müdürü Neşe Gülmez, paydaş üniversitelerin temsilcileri ve OKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç katıldı.
Gaziantep Üniversitesi Senato Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ile Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Proje Müdürü Neşe Gülmez kısa birer konuşma gerçekleştirdi.
Toplantıdan sonra Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin Bedir, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Proje Müdürü Neşe Gülmez ve paydaş üniversitelerin temsilcileri fuarın gerçekleşeceği GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’ni ziyaret ederek düzenlenecek olan fuar için kullanılması planlanan alanlar hakkında bilgi alındı. Haber MErkezi

Bu haber 119 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meyve ağaçlarında aşılama kursu sürüyor

Meyve ağaçlarında aşılama kursu sürüyor Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile “Meyve Ağaçlarında...

Ticaret Borsasından, Yeşildemir ve Kaynar’a ziyaret

Ticaret Borsasından, Yeşildemir ve Kaynar’a ziyaret Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, Ellek ve Yarbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Abbas Yeşilemir ve Mustafa Kaynar’a...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU