Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Proje kapsamında düzenlenen voleybol turnuvası tamamlandı

Proje kapsamında düzenlenen voleybol turnuvası tamamlandı

Tarih 12Şubat2019, 20:26 Editör Ali CİHANGİR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora" projesi voleybol turnuvası sona erdi. 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Spora" projesi voleybol turnuvası sona erdi.  22 Ocak 2019 tarihinde ilk servi atışı ile başlayan ve bu yıl ilk kez ilimizde oynanan müsabakalarda final maçı Bahçe Gençler Birliği ile Gökay Lisesi takımları arasında Tosyalı Spor Salonunda oynandı. Şampiyonluğa yakışır bir oyun sergilenirken müsabakayı Tay-Brek setinde kazanan Bahçe Gençler Birliği Şampiyonluğu elde ederken; 2.ci Gökay lisesi 3.cü Gençlik ve Spor il Müdürlüğü,4.cü ise Onur Spor takımı oldu. Turnuvaya A ve B grubu olmak üzere il ve ilçelerden 14 takım katıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Tosyalı spor salonundaki kupa töreninde, amaçlarının okul çağındaki çocuk ve gençlerimizi sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırılmasını. Hareketle, spor aracılığı ile aile ilişkisinin geliştirilmesi, toplum arası dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak olduğunu belirtti. Sportif turnuvalara önem verdiklerini belirten Loğoğlu, şöyle konuştu: "Voleybol, basketbol, masa tenisi ve diğer müsabakalar sayesinde salon sporlarına ilgi artıyor. İnşallah önümüzdeki günlerde daha fazla katılımlı büyük organizasyonlara imza atacağız. Salonlarımıza gelen Ailelerden isteğimiz bu faaliyetlere daha çok katılım sağlamaları çevrelerindeki bulunan kişileri bu tarz turnuvalara dahil etmeleridir. Amacımız ilimize ve halkımıza hizmet etmektir bu anlamda tüm halkımızı spor salonlarımıza davet ediyoruz. Turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen tüm takımlarımıza voleybol hakemlerimize ve ailelerinize teşekkür ediyorum" dedi. Şampiyon olan takımlara kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor il Müdürü Mustafa Loğoğlu, Spor Şube Müdürü Arif Özsarı ve Osmaniye Voleybol İl temsilcisi Mehmet İnci tarafından verildi. Haber MErkezi

Bu haber 161 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meslek edindirme kursuna ziyaret

Meslek edindirme kursuna ziyaret Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü, özel işyerleri ile düzenlediği kursları ziyaret etti.

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti Gaziantep Valisi Davut Gül, Osmaniye Valisi Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU