Aydın Osmaniye Gazetesi

Başkan Namlı, “Alışverişinizi Düziçi’nden yapın”

Başkan Namlı, “Alışverişinizi Düziçi’nden yapın”

Tarih 12Şubat2019, 09:50 Editör Ali CİHANGİR

Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, ilçe halkına alışverişlerini ilçe esnafından yapmalarını beklediklerini kaydetti.

Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, ilçe halkına alışverişlerini ilçe esnafından yapmalarını beklediklerini kaydetti.
Namlı, yaptığı açıklamada, ayrı gayrı olmadan parti ayrımı yapmadan Düziçililere noksan hizmetleri tamamlamak için çalıştığını belirtti.
İlçede yapılan hizmetlerden bahseden Namlı, şunları kaydetti:
“Özel idarenin yerini yıktık otopark yaptık, emniyetin yerini yıktık otopark yaptık, Yalçınlar yerini aldık otopark yaptık ama yetmedi, yetmeyecek. Düziçi modern şehre olma yolunda ilerliyor. Düziçi vilayeti tanıtacak, Türkiye'de ve dünyada örnek bir yer olacak. Teleferiğiyle, yeraltı Mağarası ile Astım Mağarası ile yürüyüş alanlarıyla kaplıcası ile Düziçi başka Düziçi oldu. Ben Düziçi sevdalısıyım sizler gibi. Şimdi bir organize sanayiye kafayı taktılar. Yapan oldu da durdurduk mu? Allah nasip kısmet ederse kaymakam beyle bir çalışma başlattık. 1900 dönüm orman alanını elverişsiz 1900 dönüm Orman arazini almak için çalışma devam ediyor. Düziçini örnek bir şehir yapacağız.”Dışardan 15 kişi geldi diye seviniyorduk. Dumanlı yaylası sonbahar da sarardı diye 3000 kişi geldi. Kahvaltı yapacak yer bulamadılar.”
Namlı, alışverişin Düziçinde yapılmasını önemsediğine dikkat çekti.
Paranın Düziçinde kalması gerektiğini dile getiren Namlı, “Düziçi Milliyetçiliğini ön plana çıkarın. Birbirinizi sevin, birbirinizin dedikodusunu yapmayın. Her dönem kadirlinin 2 milletvekili var ama belediyesi yok. Biz bu açığı belediyeyle kapattık. Biz aklı selim olan tüm siyasi partiye gönül vermiş insanları seviyoruz. Biz hepimiz akrabayız. Düziçi esnafı kendini yenileyecek, benim gördüğüm kadarıyla yenilemeye başladı. Ben her zaman babamdan aldığım mirası her zaman bir adım öteye götürmeye çalıştım” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

Bu haber 144 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meslek edindirme kursuna ziyaret

Meslek edindirme kursuna ziyaret Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü, özel işyerleri ile düzenlediği kursları ziyaret etti.

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti

Gaziantep Valisi Gül, Vali Cokun’u ziyaret etti Gaziantep Valisi Davut Gül, Osmaniye Valisi Vali Ömer Faruk Coşkun’u makamında ziyaret etti.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU