Aydın Osmaniye Gazetesi

En iyi proje yürütücü ödülü aldılar

En iyi proje yürütücü ödülü aldılar

Tarih 14Ocak2019, 09:09 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne, Sosyal Destek Programı kapsamında "En İyi Proje Yürütücüsü" ödülü verildi.

Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürlüğüne, Sosyal Destek Programı kapsamında "En İyi Proje Yürütücüsü" ödülü verildi.

İl Müdürü İbrahim Sağlam, Cebelibereket Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende, proje dolayısıyla plaket aldı.

İl Müdürlüğünün "SODES'li Budamacılar İşbaşında" projesi ile ödüle layık görüldüğü belirtildi.    

Osmaniye Valiliği koordinasyonunda yürütülen, sözleşmeleri 2017 yılında imzalanan ve Ocak 2019 itibariyle tamamlanan SODES (Sosyal Destek Programı) Projelerinin kapanış töreni Cebelibereket Kültür Merkezi'nde yapıldı.
Törene Vali Ömer Faruk Coşkun, Vali Yardımcısı Metin Esen, Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan, Düziçi Kaymakamı Mutlu Almalı, Hasanbeyli Kaymakamı Mehmet Fatih Kılıç, Toprakkale Kaymakamı Ali Yıldırım, İl Müdürümüz İbrahim Sağlam, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, projelerin koordinatörleri ve kursiyerleri katıldı.
Vali Ömer Faruk Coşkun ilk olarak SODES proje stantlarını gezerek, projeler hakkında bilgi aldı ve kursiyerlerle sohbet etti. Kursiyerleri tebrik eden Vali Coşkun, başarılarının devamını diledi.
Programın devamında en iyi proje, en başarılı proje koordinatörü, en iyi proje yürütücüsü, tanıtımı en iyi yapılan proje, en iyi hedef kitle ve proje özel ödülü kategorilerinde ödüller verildi.
"En İyi Proje Yürütücüsü" ödülü kategorisinde Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen "SODES'li Budamacılar İşbaşında" Projesi ile İl Müdürü İbrahim Sağlam'a verildi.
Ayrıca Balkanlar Eğitim ve Kültür Derneği ile Müdürlüğümüz tarafından yapılan protokol ile yürüttüğümüz Gül Kokulu Eller Projesi "En İyi Hedef Kitle" kategorisinde ödül aldı. Haber MErkezi

Bu haber 61 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı Osmaniye Sağlık İl Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından 2019 yılının ilk toplantısı yapıldı.

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, etkili olan sağanağın ardından hasar tespit çalışmaları yapılıyor.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU