Aydın Osmaniye Gazetesi

OKÜ tarafından Yeni Erasmus+ Anlaşmaları imzalandı

OKÜ tarafından Yeni Erasmus+ Anlaşmaları imzalandı

Tarih 08Aralık2018, 09:09 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Avrupa’nın seçkin üniversiteleriyle Erasmus + kapsamında ikili anlaşmalara devam ediyor.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Avrupa’nın seçkin üniversiteleriyle Erasmus + kapsamında ikili anlaşmalara devam ediyor.
Erasmus+ kapsamında yapılan görüşmeler neticesinde OKÜ personeli ile öğrencilerinin faaliyetten eşit oranda yaralanması amacıyla son dönemde Polonya’dan üç Üniversite, Romanya, Letonya ve Ukrayna’dan birer Üniversite ile ikili işbirliği anlaşması imzalandı.
Bu kapsamda İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü için Romanya - Ovidius University of Constanta, İşletme bölümü için Polonya- Alcide Gasperi University of Euroregional Economy, Arkeoloji bölümü için Polonya- Wroclaw University ile Letonya- Latvia University of Life and Sciences, Polonya- Gdansk University of Technology, Ukrayna-  Lviv Polytechnic National University üniversiteleri ile anlaşma sağlandı.
OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Erasmus+ ikili anlaşmalarının yapılması ile OKܒnün daha da güçlendiğini belirterek ilerleyen zamanda da bu anlaşmalara yenilerinin de ekleneceğini ifade etti. Haber Merkezi


 

Bu haber 144 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Her sınıfın bir ağacı var

Her sınıfın bir ağacı var Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Cumhuriyet İlkokulunda her sınıfın bir ağacı var.

Okula 2 ayda 15 bin kitap toplandı

Okula 2 ayda 15 bin kitap toplandı Osmaniye de kütüphane için yapılan kitap bağışı çağrısı dev bir kampanyaya dönüştü. 2 aylık sürede toplanan 15 bin ...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU