Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
OKܒde bilişimci girişimcilik konuşuldu

OKܒde bilişimci girişimcilik konuşuldu

Tarih 07Aralık2018, 09:32 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Kulübü, Endüstri 4.0 ve Bilişimci Girişimcilik” programı düzenlendi.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Girişimcilik ve Kariyer Kulübü, Endüstri 4.0 ve Bilişimci Girişimcilik” programı düzenlendi.
OKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Amfisi’nde gerçekleşen etkinliğe, İİBF Dekan Yardımcıları Öğretim Üyesi  Samet Evci, Fatih Çağatay Baz, Girişimcilik ve Kariyer Kulübü Danışmanı Ergün Kara, Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Doç. Dr. Susran Erkan Eroğlu, Osmaniye Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı Ahmet Loğoğlu, Bilgi İşlem Daire Başkanı Kadir Uludağ, OKÜ personeli ile öğrenciler katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan “Endüstri 4.0 ve Bilişimci Girişimcilik” başlıklı programın açılış konuşmasını Girişimcilik ve Kariyer Kulübü Başkanı Oktay Arzık yaptı.
Kulüp faaliyetleri hakkında bilgiler vererek konuşmasına başlayan Oktay Arzık, “Milli ve manevi değerlerine bağlı, vatansever, çalışkan bir genç girişimci kardeşimiz programlarımız sayesinde şüphesiz ki ülkemiz için büyük bir kazanç olacaktır. Devletimizin her türlü imkânlarının sonuna kadar seferber edildiği dönemde devamlı olarak çalışmayı ve gelişmeyi kendinize ilke edinmeliyiz.” diye konuştu.
Daha sonra sahneye çıkan Üniversite Bilgi İşlem Daire Başkanı Kadir Uludağ, “Endüstri 4.0 ve Bilişimci Girişimcilik” başlıklı sunumunu yaptı.
Uludağ, 2020’de işverenler tarafından en çok aranacak en iyi 10 becerinin, “Yaratıcılık, insan yönetim, başkalarıyla koordinasyon, duygusal zekâ, karar ve karar verme, servis oryantasyonu, müzakere becerileri ile bilişsel esneklik” olduğunu söyledi.
Programın sonunda İİBF Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi  Samet Evci ve Dr. Öğr. Üyesi  Fatih Çağatay Baz, Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanı Kadir Uludağ’a günün anısına hazırlanan Teşekkür Belgesi ile çiçek takdimini gerçekleştirdi. Haber Merkezi

Bu haber 169 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Her sınıfın bir ağacı var

Her sınıfın bir ağacı var Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Cumhuriyet İlkokulunda her sınıfın bir ağacı var.

Okula 2 ayda 15 bin kitap toplandı

Okula 2 ayda 15 bin kitap toplandı Osmaniye de kütüphane için yapılan kitap bağışı çağrısı dev bir kampanyaya dönüştü. 2 aylık sürede toplanan 15 bin ...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU