Aydın Osmaniye Gazetesi

Proje kursiyerlerine sertifika verildi

Proje kursiyerlerine sertifika verildi

Tarih 10Kasım2018, 09:16 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Fotoğraf Sanatçıları Derneği tarafından SODES kapsamında yürütülen “Çocuk Gözünden Osmaniye” projesi kursiyerlerine belgeleri Vali Ömer Faruk Coşkun tarafından verildi.

Osmaniye Fotoğraf Sanatçıları Derneği tarafından SODES kapsamında yürütülen “Çocuk Gözünden Osmaniye” projesi kursiyerlerine belgeleri Vali Ömer Faruk Coşkun tarafından verildi.
Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda düzenlenen törene Vali Coşkun’un yanı sıra Vali Yardımcısı Metin Esen de katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Osmaniye Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Murat Anıl, projenin 13 ay devam ettiğini ifade ederek, “Proje kapsamında kurduğumuz Gençlik Merkezinde ortaokul ve lise çağında 30 kursiyerimize temel fotoğrafçılık eğitimi verdik. Kursiyerlerimize,  düzenlediğimiz gezi programlarıyla pratik yapma imkânı da sağladık. Bu gezilerde, kursiyerlerimiz aynı zamanda ilimizin tarihi ve turistik yerlerini de tanımış, çektikleri fotoğraflarla da tanıtmış oldular. Bugün düzenlediğimiz sergimizde kursiyerlerimizin aldıkları eğitim boyunca çekmiş oldukları fotoğraflar yer alacak. Sayın Valimize bugün programımıza katıldıkları ve verdikleri destek için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Açılış konuşmasının ardından amatör fotoğrafçı Op. Dr. Musa Güven ile söyleşi yapıldı. Fotoğraf çekme serüvenini paylaşan Op. Dr. Güven kursiyerlerin sorularını cevapladı.
Programın devamında kursiyerlere belgeleri, Vali Ömer Faruk Coşkun tarafından verildi.
Kursiyerleri tebrik eden Vali Coşkun, başarılarının devamını diledi.
Vali Coşkun, Op. Dr. Musa Güven’e de katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi. Vali Coşkun’a günün anısına Proje Koordinatörü Adem Uçan tarafından fotoğraf takdim edildi.
Programın son bölümünde Vali Coşkun, kursiyerler tarafından çekilen 30 fotoğrafın yer aldığı sergiyi gezdi.
Osmaniye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini fotoğraflayan kursiyerleri tebrik eden Vali Coşkun, başarılarının devamını diledi.
 Haber Merkezi


 

Bu haber 322 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Meyve ağaçlarında aşılama kursu sürüyor

Meyve ağaçlarında aşılama kursu sürüyor Osmaniye Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile “Meyve Ağaçlarında...

Ticaret Borsasından, Yeşildemir ve Kaynar’a ziyaret

Ticaret Borsasından, Yeşildemir ve Kaynar’a ziyaret Osmaniye Ticaret Borsası Heyeti, Ellek ve Yarbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Abbas Yeşilemir ve Mustafa Kaynar’a...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU