Aydın Osmaniye Gazetesi

Uyuşturucuyla mücadele çalışmaları konuşuldu

Uyuşturucuyla mücadele çalışmaları konuşuldu

Tarih 10Kasım2018, 09:08 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye’de Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında Valilik Rahime Hatun Toplantı Salonunda yapıldı.

Osmaniye’de Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı Vali Ömer Faruk Coşkun başkanlığında Valilik Rahime Hatun Toplantı Salonunda yapıldı.
81 il ile eş zamanlı olarak düzenlenen toplantıya; Vali Coşkun’un yanı sıra Belediye Başkan Vekili Abdullah Bukan, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Hacı Ali Büber, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Cumhuriyet Savcısı Adem Çalış, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Mesut Ovalı ve İl Yazı İşleri Müdürü Fatiş Usta katıldı.
Toplantının başında konuşan Vali Coşkun, “Bugün tüm illerimizde ve ilçelerimizde eş zamanlı olarak yapılan bu toplantımızda bağımlılıkla mücadele kapsamında özellikle uyuşturucu ile mücadelede 2018 yılı çalışmalarının genel bir değerlendirmesini ve 2019 yılında bu konuda yapılması planlanan faaliyetlere ilişkin bir eylem planı hazırlanmasını amaçlıyoruz. Toplumumuzun tüm kesimlerinin desteği ve sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla, tüm kurumlarımız üzerine düşen sorumlulukları titizlikle yerine getireceklerdir. Böylece hep birlikte bu mücadelede önemli mesafeler alacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.
Vali Coşkun’unun konuşmasının ardından, İl Sağlık Müdürlüğü adına Psikolog Naci Menet tarafından 2018 yılı Uyuşturucu İle Mücadele Faaliyet Raporu’nun sunumu yapıldı.
Toplantı; önceki toplantıda alınan kararlar, 2019 yılında uyuşturucu ile mücadele konusunda yapılması gerekenler ve koordinasyon sağlanması gereken hususların görüşülmesiyle tamamlandı. Haber Merkezi

 

Bu haber 114 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı Osmaniye Sağlık İl Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından 2019 yılının ilk toplantısı yapıldı.

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, etkili olan sağanağın ardından hasar tespit çalışmaları yapılıyor.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU