Aydın Osmaniye Gazetesi

Adliye personeli kan bağışında bulundu

Adliye personeli kan bağışında bulundu

Tarih 09Kasım2018, 09:00 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Adliyesi personeli, düzenlenen kampanyayla kan bağışında bulundu.

Osmaniye Adliyesi personeli, düzenlenen kampanyayla kan bağışında bulundu.
Türk Kızılayı Osmaniye Şubesi, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcılığınca düzenlenen kampanya dolayısıyla adliye içerisinde kan bağışı standı kurdu.
Adliyede görev yapan hakim, savcı ve avukatlar ile çalışanlar, standı ziyaret ederek kan bağışında bulundu.
Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, kendisi de kan bağışında bulunduktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, daha önce görev yaptığı adliyelerde hayata geçirdiği kan bağışı uygulamasını Osmaniye'de de hayata geçirmek istediklerini belirterek, "Türk Kızılayı'na yardımda bulunmak ve en önemli yardım olarak gördüğüm kan bağışında bulunmak tüm vatandaşlarımızın görevidir. Bu nedenle tüm Osmaniyelileri kan bağışında bulunmaya davet ediyorum." dedi.
Kanın sadece insandan temin edilebilen bir tedavi ürünü olduğuna dikkati çeken Tekne, "Bu nedenle insanların bu konuya daha duyarlı olması gerek. Adliyemizdeki mevcut hassasiyeti geliştirmek adına bugün bu kan bağışı programını düzenledik. Türk Kızılayına teşekkür ediyorum. Kan bağışında bulunan personelimize de şükranlarımı sunuyorum" dedi. Haber Merkezi

Bu haber 139 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı Osmaniye Sağlık İl Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından 2019 yılının ilk toplantısı yapıldı.

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, etkili olan sağanağın ardından hasar tespit çalışmaları yapılıyor.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU