Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Kaymakam Orhan, Gençlik Merkezinde incelemede bulundu

Kaymakam Orhan, Gençlik Merkezinde incelemede bulundu

Tarih 15Eylül2018, 09:40 Editör Ali CİHANGİR

Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan Kadirli Gençlik Merkezinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kadirli Kaymakamı Tamer Orhan Kadirli Gençlik Merkezinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymakam Tamer Orhan beraberinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yılmaz Bal, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız, İlçe Özel İdare Müdürü Zübeyir Bozdayı ve Kadirli Ticaret Lisesi Müdürü Hakan Durmuşoğlu ile birlikte gençlik merkezini ziyaret ederek faaliyetler hakkında bilgi aldı. Bilardo oynayan Kaymakam Tamer Orhan, gençlerimizin Kadirli Gençlik merkezinden faydalanmaları için her zaman hazır olduğunu söyleyerek, boş zamanlarını çeşitli aktivitelerle değerlendirmeleri için gençlerimizi bekliyoruz dedi. Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılmasının önemine değinen Kaymakam Orhan, gençlik merkezinin gençlerin hem sportif hem zihinsel gelişimlerine katkı sağlaması hem de kötü alışkanlıklardan uzaklaşmalarına katkıda bulunması açısında önemli bir merkezdir diyerek " gençlik merkezinin gençlerin sosyalleşmeleri ve ilgi duydukları branşlarda eğitim almaları için önemli bir merkezdir. Bu merkez Kadirlilier için büyük bir fırsattır. Tüm gençlerimizi bekliyoruz" dedi. Haber Merkezi

Bu haber 91 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Proje başvuruları kabul edildi

Proje başvuruları kabul edildi Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, bu sene eğitim-öğretim yılına sevindirici haberlerle başladı.

Binboğa, AK Parti’den belediye başkanı aday adayı oldu

Binboğa, AK Parti’den belediye başkanı aday adayı oldu AK Parti Osmaniye eski il başkanlarından Ali Binboğa, Belediye başkanlığı için partisinden aday adayı oldu.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU