Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Milletvekilleri Durmuşoğlu ve Kaya’dan OKÜ ziyareti

Milletvekilleri Durmuşoğlu ve Kaya’dan OKÜ ziyareti

Tarih 07Eylül2018, 09:44 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye AK Parti Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret etti.

Osmaniye AK Parti Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret etti. Türk, AK Parti Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ile İsmail Kaya’ya teşekkür ederek, üniversitenin geldiği noktayı anlatıp hayata geçirmek istediği projelerle ilgili bilgi verdi. Rektör Prof. Dr. Murat Türk, OKÜ olarak Osmaniye’ye, bölgeye ve ülkeye katma değer sağlamak için her türlü gayreti gösterdiklerini ifade etti. Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ile İsmail Kaya, her zaman OKܒnün yanında olacaklarını ve OKܒnün gelişmesi için yapılacak proje önerilerine Ankara’da her türlü desteği vereceklerini vurguladı. Ziyarette Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç da hazır bulunurken Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu ve Osmaniye Milletvekilleri ile gelen heyet ile Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Öğr. Gör. İsmail Dehri de ziyarette hazır bulundu. Osmaniye Milletvekillerinin ziyareti dolayısıyla duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Prof. Dr. Murat Türk, konuklarına teşekkür etti. Haber Merkezi

Bu haber 178 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı

Ambulans servisi yılın ilk toplantısını yaptı Osmaniye Sağlık İl Müdürlüğü Ambulans Servisi Başhekimliği tarafından 2019 yılının ilk toplantısı yapıldı.

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı

Su basan köylerde hasar tespit çalışması yapıldı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, etkili olan sağanağın ardından hasar tespit çalışmaları yapılıyor.

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU