Aydın Osmaniye Gazetesi

"Beklemesinler" isimli marş yapıldı

Tarih 13Şubat2018, 19:14 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Gençlik Merkezi Müzik ve Medya Kulübü Üyesi gençlerden Zeytindalı Harekatı Kahramanlarına manevi destek için, onların harekata giderken söylediği sözlerden yola çıkılarak "Beklemesinler" isimli marş yapıldı.

Osmaniye Gençlik Merkezi Müzik ve Medya Kulübü Üyesi gençlerden Zeytindalı Harekatı Kahramanlarına manevi destek için, onların harekata giderken söylediği sözlerden yola çıkılarak "Beklemesinler" isimli marş yapıldı.
Çeşitli sosyal medya hesapları, görsel basın ve televizyon kanallarında yüz binlerce kişiye ulaşan çalışma dinleyiciler tarafından da büyük beğeni kazandı.
Sözleri Gençlik Merkezi Müdürü Bayram Bozyel'e, Müziği Merkez personeli ses sanatçısı Yusuf Karaburç'a, Klip çalışması Gençlik Lideri Muhammet Kahveci'ye ait olan esere Müzik Kulübü üyesi gençler enstrümanları ile eşlik ettiler.
Gençlik Merkezi Müdürü Bayram Bozyel "Ülkemizin güvenliği amacıyla Zeytindalı Harekatında görev yapan Mehmetçiğimize milletimiz tek yürek olarak maddi ve manevi desteğini vermektedir. Gençlik Merkezi üyesi gençlerimizle bir araya gelerek  onlara yaraşır, manevi bir motivasyon ve güç verecek böyle bir çalışma yapmaya karar verdik. Eser her ne kadar Gençlik Merkezimiz tarafından yapılmış olsa da Şehitler ve Yiğitler diyarı Osmaniyemizin vatansever insanlarının duygularına tercüman olmuştur. Yusuf Karaburç kardeşimizin yorumu, gençlerimizin enstrümanları ile ayrı bir anlam kazanmıştır. Rabbim Şehitlerimize rahmet eylesin. Gazilerimize şifalar versin. Askerimizi,ordumuzu muhafaza ve muzaffer eylesin, İnşaAllah. Emeği geçen arkadaşlarıma, gençlerimize teşekkür ederim." dedi.
Müzik Kulübü üyesi gençler de "Böyle bir anlamlı projede yer almaktan dolayı gururlu ve mutluyuz. Her Türk genci gibi biz de şartların oluştuğu her zaman, her yerde, her göreve hazırız. Dualarımız kahramanlarımız için. Bizler onları sağ salim bekliyoruz. Hainler, teröristler ve destekçileri şunu iyi bilsin ki; Vazgeçmeyeceğiz, Beklemesinler." dedi.
Beklemesinler adlı eserin videosu Osmaniye Gençlik Merkezi'nin YouTube kanalından (Osmaniye Atatürk Gençlik Merkezi GSB)  ve Facebook adresinden (@GSBOsmaniyeGM) izlenebilmektedir.
Haber Merkezi

Bu haber 35 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Genç Arif, Aslantaş barajında boğuldu

Genç Arif, Aslantaş barajında boğuldu Kadirli'de yüzmek için girdiği Aslantaş Baraj Gölü'nde kaybolan Arif Toslak (22), cansız bedenine ulaşıldı.

Osmaniye Polisinden dev eroin operasyonu

Osmaniye Polisinden dev eroin operasyonu Osmaniye’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, tırın yedek yakıt deposuna gizlenmiş 125 kilo 500 gram eroin ele g...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU