Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Cebelibereketli Gazetecilerden Başkan Gök’e ziyaret

Cebelibereketli Gazetecilerden Başkan Gök’e ziyaret

Tarih 13Şubat2018, 19:14 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetimi ve üye gazeteciler Cevdetiye Belediye Başkanı İbrahim Gök’ü makamında ziyaret etti.

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetimi ve üye gazeteciler Cevdetiye Belediye Başkanı İbrahim Gök’ü makamında ziyaret etti.
Başkan Gök, ziyarette yaptığı konuşmada, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Cevdetiye’nin Osmaniye’nin küçük şirin bir belgesi olduğunu belirten Gök, imkanlar dahilinde beldenin gelişmesi için hizmet yapıldığını aktardı.
Beldenin gelişmeye müsait yerleşimiyle ümit veren yapıya sahip olduğunu anlatan Gök, “Gelecek nesillerimize iyi bir belge bırakmak adına elimizden geldiğinde hizmet veriyoruz. Bilindiği gibi Cevdetiye ilimiz açısından da önemli bir noktada bulunuyor. Ceyhan nehrinin geçtiği beldemizde Cevdetiye regülatörü bulunuyor. Bereketi topraklarımıza can veren DSİ sulama kanalı aracığıyla beldemizden çevre köylerimize su dağılıyor. Suriyeli 10 bine yakın misafirlerimizin barındığı Konaklama Tesisi, Güreişçi eğitim merkezi, antrenman ve futbol sahaları beldemizde bulunuyor. Bu gibi etkenler, Cevdetiye’nin kent için önemini ortaya koymaktadır. Bizler de belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Basın bizim için önemlidir. Hizmetlerimize ve etkinlilerimize duyarlılığını ve ilginizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Gene Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, Cevdetiye Belediye Başkanı Gök’a başarı diledi.
Cemiyet, federasyon ve konfederasyon çalışmaları hakkında bilgi veren Cihangir, Cevdetiye’nin Osmaniye’nin küçük şirin bir beldesi olduğunu aktardı.
Cihangir, “Belediye hizmetleri her zaman önemidir. Cevdetiye bir çok değeri barındıran belde olmakla birlikte stratejik önemi de büyüktür. Bu sebeple belediye çalışmalarının da belde geleceğine ışık tutacak kapsamda olmalıdır” diye konuştu. Haber Merkezi           

Bu haber 70 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Basın ilan fiyat tarifesi artışı sevindiricidir

Basın ilan fiyat tarifesi artışı sevindiricidir Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Kurulu Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcileri Nuri Kolaylı, Mustafa Arslan ve Şevket E...

AFAD, sel durumunda yapılması gerekenleri anlattı

AFAD, sel durumunda yapılması gerekenleri anlattı Osmaniye Afet ve Acil Durum İl Müdürü Serhat Bulut, sel afeti durumunda yapılması gerekenler hakkında açıklamalarda...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU