Aydın Osmaniye Gazetesi

Cebelibereketli Gazetecilerden Başkan Gök’e ziyaret

Cebelibereketli Gazetecilerden Başkan Gök’e ziyaret

Tarih 13Şubat2018, 19:14 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetimi ve üye gazeteciler Cevdetiye Belediye Başkanı İbrahim Gök’ü makamında ziyaret etti.

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetimi ve üye gazeteciler Cevdetiye Belediye Başkanı İbrahim Gök’ü makamında ziyaret etti.
Başkan Gök, ziyarette yaptığı konuşmada, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Cevdetiye’nin Osmaniye’nin küçük şirin bir belgesi olduğunu belirten Gök, imkanlar dahilinde beldenin gelişmesi için hizmet yapıldığını aktardı.
Beldenin gelişmeye müsait yerleşimiyle ümit veren yapıya sahip olduğunu anlatan Gök, “Gelecek nesillerimize iyi bir belge bırakmak adına elimizden geldiğinde hizmet veriyoruz. Bilindiği gibi Cevdetiye ilimiz açısından da önemli bir noktada bulunuyor. Ceyhan nehrinin geçtiği beldemizde Cevdetiye regülatörü bulunuyor. Bereketi topraklarımıza can veren DSİ sulama kanalı aracığıyla beldemizden çevre köylerimize su dağılıyor. Suriyeli 10 bine yakın misafirlerimizin barındığı Konaklama Tesisi, Güreişçi eğitim merkezi, antrenman ve futbol sahaları beldemizde bulunuyor. Bu gibi etkenler, Cevdetiye’nin kent için önemini ortaya koymaktadır. Bizler de belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Basın bizim için önemlidir. Hizmetlerimize ve etkinlilerimize duyarlılığını ve ilginizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Gene Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, Cevdetiye Belediye Başkanı Gök’a başarı diledi.
Cemiyet, federasyon ve konfederasyon çalışmaları hakkında bilgi veren Cihangir, Cevdetiye’nin Osmaniye’nin küçük şirin bir beldesi olduğunu aktardı.
Cihangir, “Belediye hizmetleri her zaman önemidir. Cevdetiye bir çok değeri barındıran belde olmakla birlikte stratejik önemi de büyüktür. Bu sebeple belediye çalışmalarının da belde geleceğine ışık tutacak kapsamda olmalıdır” diye konuştu. Haber Merkezi           

Bu haber 52 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Antrenör değerlendirme toplantısı yapıldı

Antrenör değerlendirme toplantısı yapıldı Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2018 yılı Ağustos ve Eylül Ayı Antrenör Değerlendirme ve Koordinas...

Turizm geliştirme çalıştayı düzenlendi

Turizm geliştirme çalıştayı düzenlendi Osmaniye İli Turizm Stratejisi ve Eylem Planı çalışması kapsamında, Turizm Geliştirme Amaçlı GZFT (Kuruluşun, tekni...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU