Aydın Osmaniye Gazetesi

MissSare
Kadın istihdamı sempozyumuna OKܒde katıldı

Kadın istihdamı sempozyumuna OKܒde katıldı

Tarih 15Aralık2017, 08:46 Editör Ali CİHANGİR

Osmaniye Korkut ata Üniversitesi (OKÜ), "Kadınların Mesleki Eğitimi ve Kadın İstihdamı Sempozyumu"na katıldığı bildirildi.Osmaniye Korkut ata Üniversitesi (OKÜ), "Kadınların Mesleki Eğitimi ve Kadın İstihdamı Sempozyumu"na katıldığı bildirildi.
OKܒden yapılan açıklamada, Yükseköğretim Kurulu tarafından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın da katılımıyla yapıldığı belirtildi.
Sempozyuma, OKÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Türk, Sağlık Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Ayşe Tülin Öz, Kadirli Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nermin Bahşi ve Osmaniye Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Güler Yalçın’ın yanı sıra YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç ve YÖK Üyeleri, milletvekilleri, üniversitelerden rektör ve rektör yardımcıları, üniversitelerin kadın çalışma merkezi yetkilileri, ilgili akademisyenler, kadın girişimciler ve çeşitli üniversitelerden öğrenciler katıldı.
Sempozyumda Kadın istihdamına yönelik yaşanan problemler ve çözüm önerileri etraflıca ele alındı. Haber Merkezi 

Bu haber 165 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Her sınıfın bir ağacı var

Her sınıfın bir ağacı var Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde Cumhuriyet İlkokulunda her sınıfın bir ağacı var.

Okula 2 ayda 15 bin kitap toplandı

Okula 2 ayda 15 bin kitap toplandı Osmaniye de kütüphane için yapılan kitap bağışı çağrısı dev bir kampanyaya dönüştü. 2 aylık sürede toplanan 15 bin ...

      RESMİ İLANLAR

      KÖŞE YAZARLARI

OKULLAR AÇILIYOR20Eylül2017

      HABER ARA


Gelişmiş Arama

     HAVA DURUMU